Футбол

Инцидентът с Samir Nasri и Jamie Vardy Headbutt има Twitter в разделянето и не можем да получим достатъчно

На фона на разочароващия сезон във Висшата лига, Лестър Сити си върна отдавна изгубения етикет „герои“, докато продължава приказното си бягане в Шампионската лига. Техният триумф с 2: 0 срещу Севиля със сигурност кара усилията на сезона им да си струват.

Четвъртфинално място в Шампионската лига е тяхно и макар конвенционалната мъдрост да не предвиждаше, че когато тази равенство беше изтеглена, Лисиците се възпротивиха на тази мъдрост вълнуващо пред домашна публика, която сигурно е смятала, че вече е видяла всичко.

Когато чиповете спаднат и вие се стремите да се върнете в мача, има определени типове играчи, които се възползват от случая. Те могат да вдигнат отборите си чрез откъсването от врата и да ги завлекат обратно в мачове, често чрез чистите сили на волята и решителността.

И, за съжаление на Севиля, има играчи като Самир Насри.

Насри, който се присъедини към Севиля под наем от Манчестър Сити миналото лято, беше отличен за неговата страна, докато глупаво си спечели втори жълт картон за удар с глава на Варди с 15 минути, останали в мача.

как да завържете свободен възел

По това време Севиля нямаше 0-2, но определено не беше извън състезанието. Всъщност, ако Стивън Н'Зонзи вкара от бялата точка пет минути по-късно, мачът щеше да отиде в продължения. Гостите трябваше да запазят спокойствие с 15 минути, за да продължат да играят, но бившият човек на Арсенал видя червената мъгла и струва скъпо на страната си.

Насри беше абсолютно обезсърчен в социалните медии заради идиотизма си и разбираемо. И Варди не избяга от критиките на феновете за участието си в спора. Както подсказваха повторенията, Варди направи храна на контакта и той едва беше докоснат.