Топ 10

Топ 10 най-горещите женски плувци

всичкоВодният живот очарова човешкия вид от поколения насам. В умерените води тези жени биха могли да бъдат гледката за хлорирани очи.

Ето списък на най-горещите състезателки по плуване, пробиращи се през сърцата на мъжете:

1. Натали Кофлин

всичко

Кредит за изображение: pairody (dot) com

Първият американски женски олимпиец, спечелил шест медала в новата ера на игрите и първият в историята златен медалист на 100 метра гръб в поредните летни олимпийски игри, този 30-годишен е легенда. Тя има 12 олимпийски медала, равенство най-добро и 48 общо в международни състезания. Завършилият 5’8 Berkley бе обявен за плувец на годината за три години подред. След това тя се появи в Sports Illustrated 2012 Swimsuit Edition.

2. Анастасия Давидова

всичко

Кредит за изображение: leblogsports (точка) fr

30-годишният руснак е петкратен олимпийски медалист. В международни състезания тя не спечели само веднъж, като взе сребро на Световното първенство през 2001 г. Нейните състезания по дует и отбор бяха както безплатни, така и технически в комбинираните и рутинни категории. Тя се оттегли през изминалите Летни игри, за да започне да тренира.

3. & 4. Беатрис и Бранка Ферес

всичко

признаци, че тя е във вашия език на тялото

Кредит за изображение: вижте (точка) apr (точка) com (точка) br

Тези 25-годишни еднояйчни близнаци са най-добрите синхронизирани плувци в Бразилия, когато не са заети с моделиране или актьорско майсторство. Обявени да се състезават в Пекин през 2008 г., те го пропуснаха и вместо това дебютираха в Лондон през 2012 г. Те бяха обучени в гимнастика и плуване от тригодишна възраст.

5. Федерика Пелегрини

всичко

Кредит за изображение: yamamay (точка) com

Самотният италиански плувец, поставил световен рекорд в повече от едно събитие, този 24-годишен е и първата жена, която прекъсна 4 минути за 400 м свободен стил. Трикратният олимпиец държи световни рекорди за 200 и 400 метра свободен стил. На 16 години тя беше най-младата италианска индивидуална олимпийска медалистка, спечелила Сребро на 200 метра свободен стил в Атина.

6. Стефани Райс

всичко

имаш ли нужда от отпечатък на палатка

Кредит за изображение: top2best (точка) com

24-годишният младеж е 3-кратен олимпийски шампион, като и тримата идват на игрите през 2008 г., и плува смесени, бътерфлай и свободен стил. Тя също така държеше световни рекорди на 200 метра и 400 метра индивидуално.

7. Аманда Брада

всичко

Кредит за изображение: mywallpapersite (точка) com

Двойният златен медалист 5'8 дебютира в Атланта на летните игри през 96-та, спечелвайки едно златно и две сребърни на 14-годишна възраст. 31-годишният американец спечели седем олимпийски медала и държи дългата пътека за световен рекорд по бруст на 200 метра . С сбор от 21 медала в международни състезания, тя моделира FHM, Playboy и Sports Illustrated Swimsuit Edition.

8. Флавия Делароли

всичко

Кредит за изображение: en (точка) askalll (точка) com

Този 29-годишен е двукратен олимпиец и държи национален рекорд по свободен стил. Бразилецът 5’9 също си осигури сребро на Панамериканското първенство на 50 метра.

9. Zsuzsanna Jakabos

всичко

Кредит за изображение: s (точка) glbimg (точка) com

Сега 6-футовият унгарец участва в три олимпийски игри. Мешането, свободният стил и пеперудата са предпочитани събития за този 23-годишен, който се състезава в индивидуални и отборни събития.

10. Хейли Коуп

всичко

лисица кака срещу койот кака

Кредит за изображение: rantsports (точка) com

Американецът 5’10 е завършил Бъркли, носител е на сребърен медал от Атина ’04 и е спечелил осем медала на световно първенство и дори е държал рекорд за 50 метра гръб. Тя се появи в септемврийското издание на Playboy от 2004 г. В момента 33-годишният ръководи академия по плуване в Чико.

Водолазите в дълбоките море търсят останки за съкровища, когато ясно е, че винаги е било в басейна. Салют за трамплин към грандиозните плувци от този списък!